verwijsbestand - uitvaartwensenspel

Verwijsbestand

Overzicht van organisaties die in het bezit zijn van het Uitvaartwensenspel:

NaamWoonplaatsEmailWebsite
Liesbet van Oosten | DaVinci AcademieAmsterdaminfo@davinciacademie.nlhttp://www.davinciacademie.nl
Nicole van den Bos | [mooi] afscheidApeldoorninfo@mooi-afscheid.nlhttp://www.mooi-afscheid.nl
Mieke Greveling UitvaartbegeleidingEnschedeinfo@miekegreveling.nlhttp://www.miekegreveling.nl
Symfonie uitvaartenNoordbeemster / Edaminfo@symfonie-uitvaarten.nlhttp://www.symfonie-uitvaarten.nl
Pauline van Veen uitvaartbegeleidingBeltruminfo@paulinevanveen.nlhttp://www.paulinevanveen.nl
Uitvaartverzorging ‘met Ester’Locheminfo@met-ester.nlhttp://www.met-ester.nl
Uitvaartverzekeringwijzer.netAlkmaarinfo@uitvaartverzekeringwijzer.nethttp://www.uitvaartverzekeringwijzer.net
Patricia Peumans | Inloophuis de KolibriePeer (België)patricia.peumans@telenet.behttp://www.inloophuiskolibrie.be
Libelle levensafronding & uitvaartbegeleidingAlkmaarnienke@libellealkmaar.nlhttp://www.libellealkmaar.nl
Monique Huurdeman | Een paar stappen samenZutphendonatellahu@hotmail.comhttp://www.eenpaarstappensamen.nl
Lukassen EMC NalatenschapscoachingDordrechtinfo@lukassenemc.nlhttp://www.lukassenemc.nl
Matrice UitvaartbegeleidingSchiedaminfo@matrice.nlhttp://www.matrice.nl
Desiree Helmond | Trainen met ZorgKestereninfo@trainenmetzorg.nlhttp://www.trainenmetzorg.nl
Jeannette Koster UitvaartbegeleidingGaandereninfo@kosteruitvaartbegeleiding.nlhttp://www.kosteruitvaartbegeleiding.nl
Siska Caneel UitvaartverzorgingArnheminfo@caneeluitvaarten.nlhttp://www.caneeluitvaarten.nl
Marion Bollongino | Samenspraak UitvaartzorgEnschedemarion@samenspraakuitvaartzorg.nlhttp://www.samenspraakuitvaartzorg.nl
Annie Rutten UitvaartbegeleidingDiessen (gem. Hilvarenbeek)uitvaart@annierutten.nlhttp://www.annierutten.nl
Anton Izelaar | EABN UitvaartverzorgingNijkerkuitvaart@eabn.nlhttp://www.eabn.nl
Lotus uitvaartverzorging en -begeleidingThesinge (gem. Groningen)info@lotusuitvaart.nlhttp://www.lotusuitvaart.nl
Nicole Fazzi-Burgers | Ametista UitvaartbegeleidingWoerdeninfo@ametista.nlwww.ametista.nl
Mara Punt-de Vries | Uitvaartbegeleiding MaraSpierdijkinfo@uitvaartbegeleidingmara.nlhttp://www.uitvaartbegeleidingmara.nl
Carole Roks | Mae UitvaartDiereninfo@maeuitvaart.nlhttp://www.maeuitvaart.nl
Cecile van Hattem | Cecile UitvaartzorgArnheminfo@cecileuitvaartzorg.nlhttp://www.cecileuitvaartzorg.nl
Agmar Butcher | Kei-JIJ verlies en rouwbegeleidingArnheminfo@kei-jij.nlhttp://www.kei-jij.nl
Sarah van den Eerenbeemt-JansenBlericksarahjansen@gmail.com 
Erna Baltussen – UitvaartbegeleidingHeelsuminfo@ernabaltussen.nlhttp://www.ernabaltussen.nl
Erica Delvos – WoorddienstbegeleidingSittard (Limburg)info@delvos.nlhttp://www.delvos.nl
Marianne van Bennekom | Purper uitvaartzorgAlmeremarianne@uitvaartflevoland.nlhttp://www.uitvaartflevoland.nl
Femmy Bakker UitvaartbegeleidingGroet (gem. Bergen NH)femmybakker@gmail.comhttp://www.femmybakkeruitvaart.nl
Brenda Siebrand-Koper | Siebrand UitvaartbegeleidingKampeninfo@siebrand-uitvaartbegeleiding.nlhttp://www.siebrand-uitvaartbegeleiding.nl
Joan Groenen | Ritueel Begeleiding, vormgeven aan afscheidVesseminfo@joangroenen.nlhttp://www.joangroenen.nl
Memorique | Monique Ekels UitvaartMuiderberginfo@moniqueekelsuitvaart.nl www.moniqueekelsuitvaart.nl
Briensveld UitvaartverzorgingLeunen-Venrayinfo@briensveld.nlwww.briensveld.nl
Caroline Borgers | Eigentijds AfscheidVeldhovencaroline@eigentijdsafscheid.nlwww.eigentijdsafscheid.nl
Stervensbegeleiding Annett Hauczinger | SBAHAlmerehauczingera@hotmail.comhttp://www.sbah.nl
Stefan Boddenberg UitvaartbegeleidingArnhemcontact@stefanboddenberg.nlhttp://www.stefanboddenberg.nl
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    

Met medewerking van en dank aan:

Liesbet van Oosten, uitgeverij, www.davinciacademie.nl

Dieneke Scholten, vormgeving, www.studiodas.nl.

Cees Hogendoorn, contactpersoon productie, www.cartobox.nl.